خبرهای فرمانداری قروه

گزارش تصویری/ ثبت نام پرشور داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قروه

آخرین روز کاری ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از صبح امروز آغاز شده است و تا ساعت 24 امروز ادامه دارد و فرماندار قروه از روند ثبت نام انتخابات شوراها بازدید کرد.

ادامه...6 فروردين 96
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:مردم در هر نقطه کشور از نظر دولت از حقوق یکسانی برخوردار هستند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از نظر رئیس جمهور و دولت، مردم در همه نقاط ایران با هر تفکر، قوم و مذهبی از حقوق یکسانی برخوردار هستند.

ادامه...6 فروردين 96
فرماندار قروه:عقلانیت و اعتدال در فضای سیاسی کشور در دولت یازدهم فراهم شده است

فرماندار قروه گفت: عقلانیت، خردورزی و اعتدال در فضای سیاسی کشور در دولت تدبیر و امید فراهم شده است.

ادامه...6 فروردين 96
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:امسال 130 هزار شغل آی سی تی با اجرای طرح تکاپو ایجاد می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سال گذشته در کل کشور 100 هزار شغل با اجرای طرح تکاپو با کمک دولت و همکاری بخش خصوصی در حوزه آی سی تی ایجاد شد که امسال به130 هزار شغل در این حوزه ایجاد می شود.

ادامه...6 فروردين 96
ششمین تصفیه خانه فاضلاب کردستان با حضور رئیس جمهور افتتاح شد

ششمین تصفیه خانه فاضلاب کردستان روز شنبه با حضور رئیس جمهور و وزیر نیرو، استاندار کردستان و جمعی از مسئولان استان به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

ادامه...6 فروردين 96
فرماندار قروه:نامگذاری شعار سال با توجه به ضرورت کشور و نیاز مردم است

فرماندار قروه گفت: با توجه به ضرورت کشور و نیاز مردم به موضوع اشتغال، تولید و همچنین تقویت بنیان های اقتصادی؛ مقام معظم رهبری این سال را سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال نامگذاری کرده اند.

ادامه...2 فروردين 96
پیام تبریک فرماندار شهرستان قروه به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

"بسم الله الرحمن الرحیم" برآمد باد صبح و بوی نوروز به کام دوستان و بخت پیروز مبارک بادت این سال و همه سال همایون بادت این روز و همه روز

ادامه...29 اسفند 95
گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،دهمین نشست ستاد انتخابات شهرستان با حضور پرویز کولانی فرماندار قروه و اعضای ستاد انتخابات برگزار شد.

ادامه...29 اسفند 95
گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه، از تعامل و فعالیت های زهرا مفاخری مشاور امور بانوان فرماندار قروه با ادارات در معیت پرویز کولانی توسط بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین مورد تجلیل قرار گرفت.

ادامه...29 اسفند 95
گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه ،نشست انتخابات معتمدین هیئت اجرایی شهرستان با حضور پرویز کولانی فرماندار قروه برگزار شد.

ادامه...29 اسفند 95
صفحه